קייטרינג חלבי

Posted by: | Posted on: דצמבר 9, 2013

איך הופך אירוע חד פעמי להרגל קבוע?

 שבת אחת הוזמנו לבית חברים ואת פנינו קיבלו במאור פנים בני הבית. במרכז הסלון עמד שולחן ועליו מגשי אירוח ובהם כל טוב קייטרינג חלבי. היתה שעת אחר צהריים והמארחים מן הסתם הניחו כי זה  זמן מתאים לכיבוד קל אולי לארוחה קלה, בכל מקרה- לטעימות, לנשנושים. היו שם מאפים קטנים, מלוחים ומתוקים, קוביות גבינה, פלחי פירות הדר, רצועות ירקות, גזרים גמדיים, תירס ננסי. כל טוב הארץ.

מבלי שנדברנו הפך הכיבוד לשיחה משותפת לאחר שעזבנו את בית המארחים. באותה נסיעה חשנו כי חווינו הארה… הסתיימו ההתלבטויות כיצד לארח ומה להכין לאורחים. מאותה נסיעה התבררה והתחוורה לנו עובדה פשוטה- אין כל קושי להשיג קייטרינג חלבי. ניתן לארח כל אורח כיד המלך מבלי להתייגע ולטרוח במטבח ומבלי לשבור את הראש בשאלה מה להגיש.

קייטרינג חלבי מתאים למי שרעבים וגם למי שאינם רעבים (שלא לומר שבעים) אבל כדי לא להעליב את המארחים מכניסים משהו לפה, מנשנשים כדי לצאת ידי חובה – כן, גם על אורחים מוטלות חובות…

קייטרינג חלבי מתאים לכל אירוע ולכל אירוח, לכל שעה ביממה, לכל סועד באשר הוא, בין אם הוא חובב או אף תאב בשר ובין אם הוא צמחוני. מאכלים חלביים מגוונים מעניקים תחושה של שובע לרעבים ואינם מכבידים על קיבתם של מי אכלו לפני שמוגש להם הכיבוד החלבי הקל.

קייטרינג חלבי לאירוח מכובד, טעים ומרשים

ניתן להתכונן לאירוח על ידי הזמנת קייטרינג חלבי מבעוד מועד. אין כל קושי לרכוש את המוצרים יום לפני האירוח ולשמור אותם במקרר. אפילו מאפים ניתן לרכוש יום לפני האירוח אם לא מסתדר לקנות אותם ביום האירוח ולחמם אותם כדי להגישם חמים וטריים, כאילו זה עתה נאפו.

קייטרינג חלבי פשוט להכנה ולהגשה. הוא אינו מחייב תשתית לוגיסטית, ולאחר הארוחה קל לחסל את השאריות ואף ליהנות מהן בימים הבאים. אם אתם מתלבטים- אתם יכולים לשמוע חוות דעת ממארחים ומאורחים אשר נהנים באופן קבוע משירות הסעדה זה.

לדוגמה- המשפחה שלנו, אשר העתיקה זה מכבר את מתכונת  האירוח מאז אותה שבת. אנחנו לא נכנסים ללחץ גם אם אורחים פוקדים אותנו בהפתעה גמורה. תמיד יש בבית ירקות, פירות, מאפים, גבינות וכל מה שדי בו כדי להכין קייטרינג חלבי טעים ומשביע.

עוד משהו שיעניין אותך:
עופר איתן – על חברת טכנולוגיית השיווק שרכשה את חברת מובלין

Comments are Closed

דילוג לתוכן