מאחורי הדבש

בית העסק "מאחורי הדבש" הוא הכוורת המיוחדת הנמצאת במרכז הארץ בכפר חב"ד,  העסק נבנה ע"י ר' משה ע"ב שהקים את המכוורת בפאתי כפר חב"ד. החברה מספקת את המוצרים שלה לאלפי בתי עסק במדינה והדבש מגיע כמעט לכל בית בישראל.

במרכז המבקרים מתקיימות פעילויות רבות שדרכן יוכלו המבקרים להכיר את הדבורים ועולמן המופלא, תצוגה מרהיבה, מרתקת ומשעשעת בנוסף למפגש עם הדבוראים בכוורת אמיתית.

 אפשרות של סיור מודרך ומיוחד בטרקטור ברחבי כפר חב"ד לאורך שדות ירוקים וצומחים בכל מיני צמחייה יפה ומרהיבת עין להיחשף למקורות הצוף וצפייה בכוורת השקופה והמיוחדת של "מאחורי הדבש" ולא לשכוח לטעום מהטעימות של הדבש האמיתי הנמצא בכמה סוגים מיוחדים שמייצרות הדבורים ישירות מחלת הדבש.

הביקור במרכז יכלול כל מיני פעילויות לילדים ולמבוגרים שקשורים לעולם הדבש והדבורים כמו משחקי הדמייה שבמהלכם הילדים מתחפשים לדבורים ומתפקדים כמותן בכוורת, לכל אחד יש את התפקיד שלו בדיוק כמו שמתנהלים החיים של הדבורים בתוך הכוורת האמיתית על מנת שיבינו איך הדבורים מייצרים את הדבש ובאיזו צורה.

מחוץ ובצמוד למרכז המבקרים עצמו שוכן לו מתחם של פעילות ומשחקייה של מתנפחים, בריכות כדורים, מתקני רב מרחב, אומגות ועוד… ובחדר מיוחד אפשר להיפגש עם דבוראי וצופים בעבודתו, טועמים את הדבש מהחלה הטבעית.

[mappress mapid="2"]

בין התאריכים 7/8/2017 ועד 17/8/2017 פעילויות משפחתיות מתקיימות בין השעות: 10:00-18:00.
שעות תחילת מסלול הפעילות: 11:00, 13:00, 15:00.
03-9606367
כפר חב"ד

דילוג לתוכן