מהם הסגולות של דבש המאנוקה?

Posted by: | Posted on: מרץ 13, 2023

אם גם אתם מחפשי מוצרי קוסמטיקה איכותיים באמת, כאלו שיעשו שינוי אמתי וישפרו את מראה האור, אתם פשוט חייבים להכיר את דבש המאנוקה ואת מוצרי הטיפוח המכילים אותו. בואו נכיר את הדבש הייחודי ואת הסגולות שלו.

על דבש המאנוקה וסגולותיו

דבש המאנוקה הוא סוג מיוחד מאד של דבש שמופק מזן מיוחד של דבורים בניו זילנד. על פי כל המחקרים לדבש המאנוקה תכונות מיוחדות ביותר הקשורות במראה העור ובתהליכי ריפוי. הוא מסוגל להגן על הגוף מפני נזקים שונים של בקטריות, בעל איכויות אנטי דלקתיות מובהקות, מסייע בטשטוש והעלמה של קמטים, תורם להזנת העור בלחות ואף יעיל בטיפול באקנה. השימוש בדבש למטרות רפואיות וקוסמטיות החל כבר לפני מאות שנים על ידי המקומיים בניו זילנד, אך רק בשנים האחרונות הוא נכנס לשימוש מסחרי נרחב וכעת ניתן לרכוש מוצרים איכותיים המתבססים על דבש המאנוקה.

מוצרי טיפוח דבש מאנוקה

בימנוקה היא חברה ישראלית המייצרת ומשווקת מוצרי פרו אייג'ינג איכותיים על בסיס דבש המאנוקה. הם עושים משלוחים לכל הארץ ובאתר תוכלו למצוא מגוון של תכשירים איכותיים כמו:

  • קרם הזנה ללילה המכיל דבש מאנוקה וארס דבורי מאנוקה ומסייע למראה עור חלק, קורן ובריא.
  • קרם יום שתורם למראה עור רענן וטבעי.
  • סרום פנים שמכיל גם הוא את ארס הדבורה הניו זילנדית בנוסף לדבש ועוד.

הבדל שרואים מהשנייה הראשונה

בניגוד למוצרי טיפוח האחרים את האפקטים של דבש המאנוקה אפשר לראות די מהר והתחושה היא שונה לחלוטין. כמובן שכלל המוצרים מכילים גם חומרים נוספים ומעולים כמו ויטמין C, חומצה היאלורונית וקולגן, אז אם אתם מחפשים מוצרי טיפוח טובים באמת, זוהי בהחלט בחירה מעולה.

Comments are Closed

דילוג לתוכן