מדוע כדאי להשתמש במרכך שיער?

Posted by: | Posted on: ספטמבר 13, 2022

אם גם את כמו הרבה נשים אחרות, מתלבטת לגבי שימוש שוטף במרכך שיער, זה בהחלט משהו ששווה להתעכב עליו. הרבה נשים בוחרות שלא להשתמש (או דווקא כן להשתמש) מסיבות שונות שרובן לא נכונות וחשוב לעשות החלטה מושכלת הנשענת על עובדות. בואו נעשה קצת סדר בדברים וננסה להבין למה דווקא כן כדאי להשתמש במרכך.

המרכך עוזר בתהליכי הזנה

כמו בחלקים אחרים בגוף (עור הפנים למשל), לחות היא המפתח לבריאות וחיוניות. נשים רבות חושבות שכדי להזין את השיער בלחות מספיק להרטיב אותו בלבד, אבל האמת היא שזה לא נכון. המרכך בעצם ״חודר״ את השערה ומאפשר ללחות ולהזנה להיכנס פנימה.

מקל על הסירוק ומונע קשרים

אין ספק שזהו האתגר הגדול ביותר של כל אחת וזה מאתגר יותר ככל שהשיער מלא וארוך יותר. המרכך כשמו כן הוא – מרכך את השיער, מונע קשרים והופך את פעולת הסירוק לפשוטה ונעימה הרבה יותר.

חיזוק והגמשת השערה

ישנו מיתוס ישן שאומר שמרכך עשוי לגרום לנשירה (מעבר לכמות היומית הטבעית) והאמת היא שההיפך הוא הנכון. מרכך איכותי מגמיש את השערה ומרכך אותה, כך שבפועל הוא אפילו מסוגל למנוע נשירת יתר שקורית בגלל הברשת יתר, צביעה של השיער, טיפולים אינטנסיביים וכו׳.

המרכך מאפשר לתכשירים אחרים לפעול יותר טוב

לבסוף חשוב לדעת שמרכך שיער איכותי גם יכול לעזור לתכשירים אחרים לעשות את העבודה שלהם יותר טוב. בגלל שהוא מרכך ומגמיש את השערות בעצם, הוא מאפשר לתכשירים שונים פיזור טוב יותר על פני הראש והקרקפת ובכך ממקסם את הפעולה שלהם. בגלל זה שווה בהחלט להשתמש במרכך לפני טיפולים שונים כגון מסיכה לשיער ואפילו טיפולים מקצועיים בסלוני הטיפוח.

גלקסי S23 – סדרת המכשירים החדשה מבית סמסונג, קראו על סדרת סמסונג גלקסי S23 החדשה באתר פלאפון. הזמינו עכשיו!

Comments are Closed

דילוג לתוכן