ארוחת שיבולת שועל – סדרת מוצרים חדשה מאת מטרנה

Posted by: | Posted on: אוגוסט 10, 2023

שיבולת שועל היא סוג של דגן נפוץ שזרעיו משמשים להכנת דייסה, גרנולה ומוזלי, ובנוסף היא משמשת כמספוא לחיות המשק ומזון לעופות. שיבולת שועל היא פחמימה עשירה במקורות חלבון אשר מספקים לגוף האדם אנרגיה וקלוריות. הדגן הנפוץ עשיר בסיבים תזונתיים לכן דייסה ומוצרים אחרים המכילים שיבולת שועל תורמים לתחושת שובע לאורך זמן, הם משפרים את תהליך העיכול ותורמים למניעת מחלות קשות כמו סוכרת ויכולים לסייע בירידה במשקל.


רוב המבוגרים צורכים שיבולת שועל בצורת דייסה או גרנולה, וכל ארוחה הכוללת את הדגן מבטיחה את היתרונות התזונתיים הידועים של שיבולת שועל. יחד עם זאת, יש להתאים את הדייסות והארוחות משיבולת שועל לתזונה הנכונה והבריאה ביותר עבור תינוקות וילדים, מאחר שדייסה המתאימה למבוגר אינה מהווה מזון תינוקות ואינה כוללת את הרכיבים התזונתיים הנדרשים לגדילה ולהתפתחות המאוזנת והנכונה של התינוק.
לכן, במותג מטרנה לקחו את כל היתרונות הקיימים בדגן ופיתחו סדרת ארוחות המבוססת כולה על שיבולת שועל, במרקם עדין ובטחינה דקה, בהתאמה לתקני האיכות המחמירים והקפדניים ביותר של מוצרי מזון לתינוקות.


מטרנה גאה להציג את סדרת ארוחות שיבולת שועל


חשוב לדעת כי כל המוצרים בסדרת ארוחות שיבולת של המותג מטרנה מותאמים לתינוק והדגנים נבחרים בקפידה כדי להכין ארוחת שיבולת שועל טעימה, מזינה ואיכותית. ארוחת שיבולת שועל מגיעה בטחינה דקה ובמרקם עדין, וכלל המוצרים בסדרה זו עומדים בתקני האיכות המחמירים והקפדניים ביותר מבחינת מזון תינוקות.
הסדרה החדשה מבית המותג מטרנה כוללת נכון להיום שני מוצרים עיקריים:
דייסת שיבולת שועל וקינואה על בסיס חלבי – דייסת דגנים המותאמת כארוחת דגנים ראשונה לתינוק (החל מגיל 6 חודשים), הדייסה משלימה את הצרכים התזונתיים וגם ההתפתחותיים של התינוק. המוצר מכיל פתיתי דגן משיבולת שוער ומקינואה (50%), אבקת חלב רזה, שמנים מהצומח, מעכבי חמצון, ויטמינים, מינרלים כמו ברזל, אשלגן וסידן ועוד. את הארוחה מכינים באמצעות הוספת מים בלבד ותוך שתי דקות יש ארוחה שלמה ומשביעה לתינוק.


דייסת שיבולת שועל על בסיס חלבי – ארוחת שיבולת שועל על בסיס חלבי, יש להוסיף מים בלבד, לבשל כמה דקות תוך כדי בחישה ונהנים מארוחה שלמה ועשירה המותאמת לתינוק. ארוחת שיבולת שועל של מטרנה מומלצת לתינוקות החל מגיל שנה, באופן הדרגתי ובמקביל להנקה או מתן תמ"ל, כמובן בהתאם לשלבי ההתפתחות והמוכנות של התינוק למזון משלים ומוצק.


מזון משלים החל מגיל 6 חודשים


מטרנה מלווה את התינוק לכל אורך שלבי התפתחותו, החל משלב הלידה. ידוע לכול כי הנקה נחשבת למזון הטוב והאיכותי ביותר לתינוק, אך לא כל האימהות יכולות להניק את ילדיהן. לכן, יש מגוון מוצרי תמ"ל לתינוקות בגילים השונים, והחל מגיל 6 חודשים מומלץ על פי משרד הבריאות בישראל להתחיל עם מזונות משלימים.
החל בגיל 6 חודשים, רוב התינוקות מוכנים לעבור למזונות המשלימים והמוצקים. כדי לחשוף את התינוק לאוכל מוצק, לגוון את התפריט היומי שלו ולחשוף אותו לטעמים ולמרקמים חדשים – כדאי לשלב את ארוחות שיבולת השועל של מטרנה בגלל היתרונות הרבים של מוצרי החברה, בדגש על איכות הדגנים והערכים התזונתיים שיש במוצר.


ראוי לציין כי מוצרי סדרת ארוחות שיבולת השועל מתאימים גם לפעוטות ולילדים גדולים יותר, ולא רק בזמן המעבר למזון מוצק. לארוחת שיבולת שועל יש יתרונות רבים, והתינוקות אוהבים לאכול דייסת שיבולת שועל באמצעות כפית וקערה, וכך הם מפתחים מיומנויות נוספות ויכולות מוטוריקה עדינה.
סדרת ארוחות שיבולת השועל מבית מטרנה משלימה את סדרת הדייסות הקיימות של המותג, וכל הארוחות כשרות ומיועדות להכנה מהירה עם מים.

מרחבי הרשת:
מטרנה – הכי קרוב אלייך אמא

Comments are Closed

דילוג לתוכן